Kim jesteśmy

Nasza wykwalifikowana kadra i doświadczenie zapewniają wykonawstwo na najwyższym światowym poziomie, gwarantując jakość, terminowość i efektywność cenową.

Firma JM project powstała w latach 90-tych. Przez ten czas zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji świadcząc swoje usługi klientom bezpośrednim, jak i korporacjom.

Co nas wyróżnia:

+Rzetelność
Największym grzechem polskich firm budowlanych jest nieprofesjonalizm, nazywany kolokwialnie „fuszerką”. W JM Project tego słowa nie znamy i nie damy go poznać naszym Klientom, bo fuszerce stanowczo mówimy NIE.
+Terminowość - wszystko zgodnie z harmonogramem
Zdarzyło Ci się na pewno nie raz słyszeć o historiach nieterminowego oddawania realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że zawalone terminy bija nie tylko w naszych Klientów, ale i w nas. Jeśli deklarujemy w kosztorysie konkretny termin, jego przesuwanie nie jest korzystne dla żadnej ze stron. Umiemy liczyć, dlatego nie możemy pozwalać sobie na przeciąganie naszego zaangażowania w projekt. Kolejne już czekają na zajęcie się nimi.
+Kosztorys rzecz święta
Nie chcemy zdobywać za wszelką cenę kontraktów. Jeśli kryterium głównym jest cena – nie będziemy sztucznie naciągać kosztorysów, bo to wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Zaakceptowany kosztorys to dla nas rzecz święta. to jest etap, do którego podchodzimy niezwykle poważnie. Nie oznacza to, że jesteśmy drodzy. Jesteśmy realistami i wyceniamy zgodnie ze stanem faktycznym, a nie życzeniem zleceniodawcy.
+Najlepszy współczynnik jakości do ceny
Mimo, że nie „naginamy” kosztorysów, nasze usługi mają dobry współczynnik jakości do ceny. Oznacza to nie mnie, nie więcej, tylko tyle, że jesteśmy atrakcyjni cenowo i planowanie realizacji z nami jest rentowne i opłacalne dla obu stron.
+Partnerskie relacje z Klientem
Każda współpraca powinna opierać się na Partnerskich relacjach. Jeśli ich brakuje wchodzi wyzysk, nadużywanie władzy, brak szacunku, lekceważenie, etc. Nikt nie chciałby pracować mając świadomość, że tak wygląda jego kooperacja z podwykonawcą. Dlatego staramy się być Partnerem i tego też oczekujemy od drugiej strony.

Nasza misja

Misją naszą jest oferować najwyższej jakości usługi, które będą trafiały w potrzeby naszych Klientów. Zaspokajały ich oczekiwania finansowe, ale i pod względem jakości. Wszystko w poszanowaniu praw pracowników i wzajemnym szacunku, z uwzględnieniem norm społecznych i troski o nasza planetę. Wizją nasza jest by stworzyć firmę, która wprowadzi nowe standardy w sektorze usług budowlanych i będzie Partnerem największych graczy na rynku tego typu usług.